آخرین مطالب وب سایت ما

برترین مطالب وب سایت ما

آهنگ و کد آهنگ نیستی از مهدی مقدم

 

سلام به همه دوستان عزیز و گرامی:

خب بعد از مدت ها اولین پست را در سال ۱۳۸۹ قرار می دهم و به امید خدا و یاری همه شما دوستان خوبم امسال از همه سال های گذشته مطالب بیشتر و پر انرژی تری رو خواهیم داشت.

نمیدونم مطالب سایت رو میخونید و نوشته هام رو میخونید یا نه اما توی این مدت سعی کردم در حد توان مفید باشم و به همه بدون هیچ چشم داشتی کمک کنم و فقط برای رضای خدا.

راستش این هفته میتونه برام هفته مهم و سرنوشت سازی باشه و منو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید شاید به همتون شیرینی دادم.

خب بریم سر اصل مطلب و اونم اینکه این بار آهنگ و ترانه نیستی از مهدی مقدم رو آماده کردم و شما دوستان عزیز میتونید با ۲ فرمت استفاده نمایید.

 

 آهنگ و کدآهنگ نیستی از مهدی مقدم 

 

 • amirx9 جمعه 4 اسفند 1391
 • نظرات
 • آهنگ و کد آهنگ تولدت مبارک…..(عروسک چرا،ویژه تولد)

   

  سلام مجدد به همه شما دوستان گرامی:

  قطعا همه شما عروسک چرا رو یادتونه برنامه ای که شبکه تهران از گروه کودک و نوجوان پخش می کرد و علاوه بر کوچولوها بزرگ ها هم مثل خود من گاه گاهی میدیدیم وای که چقدر این برنامه جالب بود مخصوصا تیکه هایی که خود عروسک چرا میگفت.

  اگر یادتون باشه بعضی وقتا شعرهایی میخوند که یکی از آن ها ۲ ترانه زیبا تولدت مبارک هست که من هم کد کردم و براتون قرار دادم.

  امیدوارم که لذت ببرید و استفاده کنید.

   

  جهت دریافت به روی لینک زیر کلیک نمایید...

   

  آهنگ و کد آهنگ تولدت مبارک…..(عروسک چرا،ویژه تولد)

 • amirx9 جمعه 4 اسفند 1391
 • نظرات
 • آهنگ و کد آهنگ مادرم……(اندی)

   

  سلام مجدد به همه شما دوستان گرامی:

  خب گفتم بعد از مدت ها یک ترانه زیبا و دلنشین رو کد کنم که خیلی از دوستان قطعا می پسندن و بی اختیار با شنیدن این ترانه توی چشماشون اشک غوطه ور میشه.ترانه زیبا و احساسی مادرم از اندی.مادر تنها کلمه ای که احساس از گفتن آن عاجز است و نمیتوان معنی و تعریفی براش پیدا کرد.امیدوارم همیشه مادراتون کنارتون باشن و بتونین سرتون رو روی شونه مادرهاتون بزارین و نوازش آروم و مهربانه دست های مادرتون از روی گونه هاتون قطع نشه

  شاید خیلی از عزیران هم مادرشونو از دست داده باشن شک نکنین که مادرتون جاش توی بهشتهو همیشه به یادتون هست میدونم سخته و منو ببخشین اگر با این آهنگ و گذاشتنش ناراحتتون کردم.

   

  جهت دریافت به روی لینک زیر کلیک نمایید...

   

  آهنگ و کد آهنگ مادرم……(اندی)
 • amirx9 جمعه 4 اسفند 1391
 • نظرات